2024-06-12

Pięć egzotycznych miejsc, w których warto mieszkać

Wszyscy marzymy o życiu na egzotycznej wyspie. Słusznie, kto by nie chciał budzić się w niebie każdego ranka?

Ale kiedy zaczynamy trochę szukać informacji, sprawy zaczynają wyglądać trochę inaczej. Mieszkanie w Kostaryce może być absolutnie pięknym doświadczeniem, ale jest też takie, na które niewielu ludzi może sobie pozwolić bez konieczności pracy (bo spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy chcemy żyć w niebie bez pracy, w przeciwnym razie gdzie jest zabawa?).

A więc przy tak wielu opcjach na stole, ponieważ mamy przed sobą cały świat, którą z nich wybierzemy? Jakie jest najlepsze egzotyczne miejsce do życia? 

Cóż, mamy listę egzotycznych miejsc do życia tylko dla Ciebie. Sprawdziliśmy, jakie są najlepsze wyspy, na których można żyć bez fortuny. Pomyśleliśmy o wszystkim, od płacenia czynszu, przez zakupy spożywcze, po piękno tego miejsca.

Niektóre z nich są dość dobrze znane i są już kwitnącymi celami turystycznymi, podczas gdy inne są zaskakujące. Gotowy? Zróbmy to rodeo!

Okazuje się, że Portugalia jest jednym z najbardziej niesamowitych miejsc do podróżowania i życia!

Cóż, Portugalia zdecydowanie nie jest wyspą . Jednak posiadanie miejsca, w którym można wygodnie mieszkać, a jednocześnie położonego w Europie, dzięki czemu jest pełne historii, to wspaniała sprawa.

Masz łatwy dostęp do całego kontynentu europejskiego, ale loty do Afryki i Ameryki są również dość krótkie w porównaniu z życiem na wyspie.

Z niemal nieskończoną liczbą malowniczych widoków, które zapierają dech w piersiach, Portugalia jest idealnym egzotycznym miejscem, które można nazwać domem. Ponadto kraj ma dość dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Nie tylko to, ale Portugalia jest również niesamowitym miejscem do rozpoczęcia działalności. Ponieważ euro jest tak stabilne, dostęp do kapitału jest wystarczający, aby ludzie mogli realizować swoje marzenia dotyczące przedsiębiorczości.

Możesz wygodnie mieszkać w Portugalii za około 1600 USD miesięcznie (w tym czynsz). Po prostu upewnij się, że trochę zwiedzisz, zanim się osiedlisz. Portugalia ma wiele pięknych miast do odkrycia.

Dominikana to jedno z najpiękniejszych miejsc na Karaibach, jakie możesz odwiedzić.

Kiedy myślisz o wyjeździe na Karaiby, miejsca takie jak Kajmany natychmiast pojawiają się w Twojej głowie. Cóż, chociaż są one znacznie bardziej popularne jako miejsca turystyczne niż Republika Dominikany, możesz być pewien, że nie są tak naprawdę lepsze do życia.

Ciągły napływ turystów, choć zdrowy dla gospodarki, może być nieprzyjemny, jeśli szukasz spokojnego miejsca do życia.

Co więcej, Dominikana szybko poprawia swoją infrastrukturę, a kraj ten jest najszybciej rozwijającą się gospodarką w Ameryce Łacińskiej!

Możesz z łatwością żyć za około 1700 USD miesięcznie. Czynsz wliczony w cenę. A jeśli szukasz miejsca do inwestycji, kupno domu jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić w rozwijającej się i kwitnącej gospodarce, takiej jak Dominikana.

Belize to piękne miejsce z dużą ilością świeżego powietrza i szeroko otwartymi przestrzeniami, w których możesz się cieszyć.

Belize nie jest dla przedsiębiorców poszukujących niezakłóconego dostępu do Internetu i stabilnego połączenia telefonicznego. I to jest tak piękne w tym miejscu. Wydaje się, że cały kraj Belize zatrzymał się w czasie, ceniąc ludzkie więzi i życzliwość przed zbudowaniem firmy lub zarabianiem pieniędzy.

Nie będziesz mieć utwardzonych dróg, ale co z tego? Będziesz mieć nietknięte plaże, na których możesz odkrywać i oglądać zachód lub wschód słońca z kimś, kogo cenisz.

Około 1400 dolarów to wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia na wyspie. To wspaniałe miejsce, w którym ludzie polegają na sobie i są samowystarczalni.

Nie zapomnij o Tajlandii, zwłaszcza jeśli planujesz tam rozpocząć i rozwijać swój biznes!

Jeśli jednak szukasz miejsca, w którym można się przeprowadzić, poznać nową kulturę i podążać za swoimi aspiracjami przedsiębiorczości, Tajlandia jest miejscem, do którego należy się udać.

Mając dość stabilną gospodarkę i krajobraz polityczny, Tajlandia jest kwitnącym krajem azjatyckim, w którym warto żyć. W Tajlandii nadal można wygodnie żyć, pomimo szybkiego rozwoju kraju.

Jeśli przeprowadzasz się z rodziną, w całym kraju jest wiele międzynarodowych szkół, co znacznie ułatwia dzieciom przeprowadzkę do innego kraju.

Możesz utrzymać normalną jakość życia za około tysiąc dolarów na osobę miesięcznie.

Nikaragua to piękny kraj zarówno pod względem przyrody, jak i architektury, zapewniający wyjątkowe połączenie przystępnej ceny i jakości.

Nikaragua to jeden z najbardziej romantycznych i malowniczych krajów na świecie. Mimo dość niepokojącej przeszłości kraj ten rozkwitł.

Pod względem pięknych i egzotycznych miejsc do życia Nikaragua jest zadziwiająca, mając wszystko, od wybrzeży po jeziora i zapierającą dech w piersiach architekturę, którą można podziwiać w prawie każdym większym mieście.

Możesz wygodnie żyć za około 1500 USD miesięcznie, w tym czynsz i wszystkie rachunki, a także wydać na artykuły spożywcze.

Gdziekolwiek zdecydujesz się zamieszkać, upewnij się, że odkryjesz i spędź trochę czasu, zanurzając się w lokalnej kulturze. Na pewno znajdziesz coś, co przemówi do twoich słuchów, o ile połączysz się z tym miejscem.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.